Sesiunea de toamnă a Parlamentului s-a încheiat
Chișinău, 17 decembrie 2020 – Parlamentul s-a convocat, ieri, în ultima ședință plenară a sesiunii de toamnă 2020. Deputații au aprobat Hotărârea cu privire la încheierea sesiunii a doua ordinare a anului curent.
Potrivit Regulamentului!-->!-->!-->…