Parlamentul s-a aliniat campaniei naționale ”Săptămâna imunizării”
Chișinău, 29 octombrie 2021 – Parlamentul Republicii Moldova s-a aliniat campaniei naționale ”Săptămâna imunizării”, lansată de Ministerul Sănătății, în parteneriat cu Organizația Mondială a Sănătății, UNICEF Moldova și Banca Mondială.
!-->!-->!-->…