Continuă procesul de vaccinare a angajaților Secretariatului Parlamentului
Chișinău, 5 noiembrie 2021 – În dimineața zilei de vineri a continuat procesul de imunizare anti-COVID-19 a angajaților Secretariatului Legislativului. Alte opt persoane s-au vaccinat împotriva coronavirusului.
La solicitarea!-->!-->!-->…