Deputații au aprobat majorarea salariilor pentru anumite categorii de angajați din cadrul…
Chișinău, 14 octombrie 2021 – Personalul administrativ-gospodăresc din cadrul instituțiilor medico-sanitare vor beneficia, începând cu 1 noiembrie 2021, de o majorare cu 57 la sută a salariilor. Noile reglementări se conțin în modificările!-->…